Latino Ladies Styling

Połączenie zmysłowych ruchów i gorącej latynoamerykańskiej muzyki, trafiającej do każdego, kto zechce spróbować swoich sił w tańcach solowych. Latino Ladies Styling to nie tylko taniec, ale również świetna zabawa w gorącej atmosferze!

Grupy sportowe, taniec towarzyski

Szkoła tańca RONDO prowadzi jedną grupę sportowego tańca towarzyskiego. Grupa sportowa to grupa skladająca się z par posiadających klasy taneczne od E do A w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. Tancerze tej grupy biorą udział w wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejach i festiwalach tańca.

"Klub Rondo" (dawna grupa Senior i Młodzież)

W grupie senior tańczą pary, które ukończyły już kilka stopni kursów tańca towarzyskiego i aktualnie poprawiają technikę, a co za tym idzie jakość i własną prezentację. Zatem jeśli pragniesz tańczyć lepiej...

Taniec towarzyski dzieci i młodzież (nowa grupa)

Zajęcia z tańca towarzyskiego to świetna okazja do tego aby nauczyć się tańca w parze, opanowac zakres podstawowych kroków z tak popularnych tanców jak walc, tango, qickstep, samba, rumba, cha cha cha, jive. Wszystkich chętnych, młodych, uzdolnionych ludzi zapraszamy do wspólnego treningu. Istnieje oczywiście możliwośc kontynuacji nauki na wyższych stopniach.

Taniec towarzyski dorośli

Dla tej grupy mamy specjalnie opracowany cykl zajęć pozwalający na naukę od podstaw oraz efektywne rozwijanie swoich umiejętnośći tanecznych. W programie zajęć znajdują się podstawy takich tańców jak walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, qickstep, samba, salsa, cha cha cha, rumba oraz jive. Pragniemy Państwu przybliżyć również technikę tanczenia w parze i prowadzenia a także zasady tańczenia do każdego utworu muzycznego aby swobodnie tanczyć na balach, weselach i innych imprezach okolicznościowch. Jeśli wkręcicie się w taniec, będziemy razem kontynuować naukę na kolejnych stopniach!

Narzeczeni - pierwszy taniec dla narzeczonych

To kurs tańca ukierunkowany na potrzeby par ,,przedślubnych”. Zadbamy o to, aby wasi goście oniemieli z zachwytu. W miłej bezstresowej atmosferze opracujemy choreografię pierwszego tańca, posdstawy poruszania się po parkiecie, jak również podstawy tańca użytkowego przydatnego na każdym weselu (,,2 na 1”).

Lekcje indywidualne dla narzeczonych

Jeśli nie mają państwo wystarczająco dużo czasu by uczęszczać na zajęcia grupowe a Wasz pierwszy taniec już tuż tuż, możecie przygotować Wasze taneczne show indywidualnie pod okiem nauczyciela, który pomoże Wam wybrać muzykę lub skomponować wyjątkową choreografię do ulubionego utworu.

Szkoła Tańca RONDO w Rybniku Szkoła Tańca RONDO w Rybniku serdecznie zaprasza instytucje, firmy, osoby prywatne do współpracy z naszą szkołą. Dostosowujemy naszą ofertę pod konkretne potrzeby klienta.

Oferta obejmuje: pokazy taneczne utytułowanych par wysokich klas tanecznych (koncerty, bale, spektakle, wesela, imprezy okolicznościowe); imprezy integracyjne; promocje; obozy, szkolenia.

Dla nowych osób chcących rozpocząć swoją przygodę taneczną tworzone są nowe grupy (przez cały rok) w miarę napływania zgłoszeń.

Jeśli jesteś lub chcesz zostać tancerzem/tancerką, lubisz być na scenie i chcesz się rozwijąc tanecznie nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Zapisy oraz dodatkowe informacje: tel. 691 871 008

Dołącz do nas teraz!